Rodina Moskva II
2
Finished
-
1
Amkar Perm
1 | X | 2 | Handicap | Goals | Over | Under | Corners | Over | Under | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Opening odds | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pre-match odds | 1.74 | 3.00 | 4.30 | - | - | 2 | 1.94 | 1.71 | - | - | - |
Russian National Football League 2023/10/21 11:00:00
Overview
FT 2 - 1
Valeriy Solomakha
Nikita Goldobin
87
Daniel Svintsov
Danila Shilov
87
75
Denis Kravchenko
Kirill Furman
75
Anton Bocharov
Kirill Burykin
75
Denis Kravchenko
Kirill Burykin
75
Anton Bocharov
Kirill Furman
Omar Popov
70
Valeriy Solomakha
70
69
Ivan Matyushenko
David Papikyan
68
Ivan Matyushenko
David Papikyan
Nikita Goldobin
63
Nikita Goldobin
62
62
Omar Popov
Vladislav Samko
60
Omar Popov
Vladislav Samko
58
54
Aslan Mutaliev
Aleks Radzhabov
53
Aslan Mutaliev
Aleks Radzhabov
47
Aleks Radzhabov
46
Vyacheslav Demin
HT 0 - 1
45
Kirill Burykin
30
Kirill Burykin
29
Ilya Petukhov
16
16
Figure legends:
Goal
Own Goal
Penalty
Penalty Missed
Assists
Yellow card
Red card
Substitution
Chatroom
1
Hide chat
Show chat
Stats
Rodina Moskva II
Amkar Perm
Ball Possession
12
Total Shots
8
8
Shots off target
4
4
Shots on target
4
0
Blocked shots
0
4
Corner Kicks
3
0
Offsides
0
1
Yellow Cards
3
0
Total Passes
0
0
Key Passes
0
0
Accurate Passes
0
0
Accurate Crosses
0
0
Accurate Long Balls
0
0
Tackles
0
0
Interceptions
0
0
Clearances
0
Match Info
About The Match
Rodina Moskva II vs Amkar Perm started on 2023/10/21 at 11:00:00 UTC as part of Russian National Football League.
On SportScore.io you can watch and track Rodina Moskva II vs Amkar Perm's live score, timeline, odds and lineups as well as review competition standings and H2H.
Match details
Event: Russian National Football LeagueName: Rodina Moskva II vs Amkar Perm
Date: 2023/10/21
Time: 11:00:00 UTC
Weather: Overcast
Air pressure: 767mmHg
Temperature: 3°C
Wind speed: 4.8m/s
Air humidity: 79%
Overcast 3°C
Rodina Moskva II
Amkar Perm
Rodina Moskva II UnknownCoach | Amkar Perm UnknownCoach |
---|---|
73 E. Truntaev D | 18 M. Ignatiev D |
62 R. Berzegov M | 26 A. Dolya D |
92 D. Tikhonov M | 9 I. Matyushenko F 68' |
38 G. Zakharov D | 16 D. Kravchenko M 75' |
49 O. Popov F 58' 70' | 8 D. Papikyan M 68' |
42 G. Osnov D | 4 V. Demin D 46' |
48 D. Shilov M 87' | 21 D. Kaykov D |
70 V. Samko F 58' | 1 K. Khamkhoev G |
18 D. Tananeev D | 23 A. Ivanov F |
51 N. Trapitsyn M | 31 K. Burykin F 30' 45' 75' |
13 V. Solomakha F 87' | 11 I. Zakharov M |
66 E.Larionov D | 99 K. Morozov D |
14 S. Dmitriev M | 19 A. Stepanov D |
79 D. Svintsov M 87' | 70 A. Mutaliev M 53' |
20 Dmitry·Markitesov M | 27 A. Radzhabov F 47' 53' |
97 N. Goldobin F 62' 87' | 98 S. Morozov G |
52 I. Petukhov D 16' | 7 E. Tyukalov F |
60 M. Shvagirev G | 24 M. Martusevich M |
28 M. Romanovich Burlakov F | 47 K. Furman D 75' |
50 I. Kaikov G | 13 A. Bocharov D 75' |
95 C. Daniil D | 5 V. Pyanchenko D |
1 S. Aydarov G | |
67 I. Savitskiy D |
Injuries and suspensions
Rodina Moskva II | Amkar Perm |
---|
H2H
W X0
X0
L X0
Russian National Football League | HT | FT | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Saturday, Oct. 21, 2023 | Rodina Moskva II | 0 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Amkar Perm | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sunday, Aug. 27, 2023 | Amkar Perm | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodina Moskva II | 0 | 0 |
Rodina Moskva II
W X0
X0
L X0
Russian National Football League | HT | FT | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Saturday, June 8, 2024 | Rodina Moskva II | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Chelyabinsk | 1 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Monday, June 3, 2024 | Rodina Moskva II | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Chaika Peschanokopskoe | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Thursday, May 30, 2024 | Rodina Moskva II | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Ufa | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Sunday, May 26, 2024 | FC Murom | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodina Moskva II | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Sunday, May 19, 2024 | Rodina Moskva II | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rotor Volgograd | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Wednesday, May 15, 2024 | Veles | 2 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodina Moskva II | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Saturday, May 11, 2024 | Rodina Moskva II | 3 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Krasnodar 2 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Sunday, May 5, 2024 | FK Ufa | 2 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodina Moskva II | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Sunday, April 28, 2024 | Rodina Moskva II | 2 | 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Metallurg Lipetsk | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Wednesday, April 24, 2024 | Sibir-M Novosibirsk | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodina Moskva II | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Saturday, April 20, 2024 | Chaika Peschanokopskoe | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodina Moskva II | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Sunday, April 14, 2024 | Rodina Moskva II | 3 | 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FC Murom | 0 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Sunday, April 7, 2024 | Rotor Volgograd | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodina Moskva II | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Wednesday, April 3, 2024 | Rodina Moskva II | 2 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Veles | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Saturday, March 30, 2024 | FK Krasnodar 2 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodina Moskva II | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Monday, March 18, 2024 | Metallurg Lipetsk | 0 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodina Moskva II | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Sunday, March 10, 2024 | Rodina Moskva II | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sibir-M Novosibirsk | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Sunday, March 3, 2024 | FK Chelyabinsk | 0 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodina Moskva II | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Saturday, Nov. 11, 2023 | FK Forte Taganrog | 0 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodina Moskva II | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Saturday, Nov. 4, 2023 | Rodina Moskva II | 0 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tekstilshchik Ivanovo | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Saturday, Oct. 28, 2023 | Metallurg Lipetsk | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodina Moskva II | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Saturday, Oct. 21, 2023 | Rodina Moskva II | 0 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Amkar Perm | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Saturday, Oct. 14, 2023 | FK Chelyabinsk | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodina Moskva II | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
International Club Friendly | HT | FT | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Saturday, Feb. 17, 2024 | KAMAZ Naberezhnye Chelny | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodina Moskva II | 1 | 2 |
Amkar Perm
W X0
X0
L X0
Russian Football National League 2 | HT | FT | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Saturday, Aug. 3, 2024 | Amkar Perm | 0 | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Nosta Novotroitsk | 0 | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Saturday, July 27, 2024 | Sokol Kazan | 0 | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Amkar Perm | 0 | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Saturday, July 6, 2024 | Amkar Perm | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FC Lada Togliatti | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Saturday, June 29, 2024 | FK Orenburg-2 | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Amkar Perm | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Saturday, June 22, 2024 | Amkar Perm | 1 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Akron Togliatti B | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Saturday, June 15, 2024 | FK Ural-2 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Amkar Perm | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Saturday, June 8, 2024 | Amkar Perm | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dynamo Kirov | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Saturday, June 1, 2024 | Rubin Kazan B | 0 | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Amkar Perm | 0 | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Saturday, June 1, 2024 | Amkar Perm | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rubin Kazan B | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Saturday, May 25, 2024 | Amkar Perm | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Krylia Sovetov II | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Saturday, May 18, 2024 | Uralets Nizhny Tagil | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Amkar Perm | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Saturday, May 11, 2024 | FC Nizhny Novgorod II | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Amkar Perm | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Friday, May 3, 2024 | Amkar Perm | 3 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dinamo Barnaul | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Saturday, April 27, 2024 | Nosta Novotroitsk | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Amkar Perm | 3 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Friday, April 19, 2024 | Amkar Perm | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sokol Kazan | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Saturday, April 13, 2024 | Amkar Perm | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Volna Nizhegorodskaya | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
International Club Friendly | HT | FT | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Saturday, Jan. 13, 2024 | FC Amkal Moscow | 0 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Amkar Perm | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Russian National Football League | HT | FT | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Saturday, Nov. 11, 2023 | Amkar Perm | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Chelyabinsk | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Saturday, Nov. 4, 2023 | Sibir-M Novosibirsk | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Amkar Perm | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Saturday, Oct. 28, 2023 | Amkar Perm | 0 | 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Salyut-Energia Belgorod | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Saturday, Oct. 21, 2023 | Rodina Moskva II | 0 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Amkar Perm | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Saturday, Oct. 14, 2023 | Amkar Perm | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FC Avangard Kursk | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Saturday, Oct. 7, 2023 | FK Forte Taganrog | 1 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Amkar Perm | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Russian Cup | HT | FT | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Tuesday, Oct. 17, 2023 | SKA Khabarovsk | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Amkar Perm | 0 | 0 |
Secondary Silver Group
# | Team | P | W | D | L | Goals | ± | Pts | Form | Next | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sibir-M Novosibirsk | 18 | 10 | 5 | 3 | 22-13 | 9 | 35 | W Oct. 14, 2023, 10 a.m. 3 - 2 D Oct. 21, 2023, noon 1 - 1 L Oct. 28, 2023, 1 p.m. 1 - 0 W Nov. 4, 2023, 8 a.m. 2 - 0 D Nov. 11, 2023, 11 a.m. 0 - 0 | ||
2 | Rodina Moskva II | 18 | 9 | 5 | 4 | 17-13 | 4 | 32 | W Oct. 14, 2023, 10 a.m. 0 - 1 W Oct. 21, 2023, 11 a.m. 2 - 1 L Oct. 28, 2023, 12:45 p.m. 1 - 0 W Nov. 4, 2023, 11 a.m. 3 - 1 L Nov. 11, 2023, 11 a.m. 2 - 0 | ||
3 | Metallurg Lipetsk | 18 | 7 | 6 | 5 | 19-20 | -1 | 27 | W Oct. 14, 2023, noon 1 - 0 W Oct. 21, 2023, noon 1 - 2 W Oct. 28, 2023, 12:45 p.m. 1 - 0 W Nov. 4, 2023, 11 a.m. 0 - 4 D Nov. 11, 2023, 11 a.m. 0 - 0 | ||
4 | FK Chelyabinsk | 18 | 7 | 5 | 6 | 19-16 | 3 | 26 | L Oct. 14, 2023, 10 a.m. 0 - 1 W Oct. 21, 2023, noon 0 - 3 W Oct. 28, 2023, 1 p.m. 1 - 0 W Nov. 4, 2023, 10 a.m. 1 - 0 L Nov. 11, 2023, 11 a.m. 1 - 0 | ||
5 | Tekstilshchik Ivanovo | 18 | 6 | 7 | 5 | 25-18 | 7 | 25 | L Oct. 14, 2023, 11 a.m. 0 - 1 L Oct. 21, 2023, 11 a.m. 1 - 0 W Oct. 28, 2023, 3:30 p.m. 2 - 1 L Nov. 4, 2023, 11 a.m. 3 - 1 W Nov. 11, 2023, 11 a.m. 4 - 0 | ||
6 | FC Avangard Kursk | 18 | 7 | 4 | 7 | 27-19 | 8 | 25 | W Oct. 14, 2023, noon 0 - 1 L Oct. 21, 2023, noon 1 - 2 L Oct. 28, 2023, 3:30 p.m. 2 - 1 D Nov. 5, 2023, noon 1 - 1 L Nov. 11, 2023, 11 a.m. 2 - 1 | ||
7 | FK Forte Taganrog | 18 | 7 | 3 | 8 | 24-27 | -3 | 24 | L Oct. 14, 2023, noon 1 - 0 W Oct. 21, 2023, 11 a.m. 1 - 0 W Oct. 28, 2023, 11 a.m. 4 - 2 D Nov. 5, 2023, noon 1 - 1 W Nov. 11, 2023, 11 a.m. 2 - 0 | ||
8 | Amkar Perm | 18 | 6 | 6 | 6 | 19-17 | 2 | 24 | L Oct. 14, 2023, noon 0 - 1 L Oct. 21, 2023, 11 a.m. 2 - 1 W Oct. 28, 2023, 1 p.m. 5 - 1 L Nov. 4, 2023, 8 a.m. 2 - 0 W Nov. 11, 2023, 11 a.m. 1 - 0 | ||
9 | Chertanovo Moscow | 18 | 5 | 7 | 6 | 21-18 | 3 | 22 | W Oct. 14, 2023, 11 a.m. 0 - 1 D Oct. 21, 2023, noon 1 - 1 L Oct. 28, 2023, 11 a.m. 4 - 2 L Nov. 4, 2023, 10 a.m. 1 - 0 W Nov. 11, 2023, 11 a.m. 2 - 1 | ||
10 | Salyut-Energia Belgorod | 18 | 1 | 2 | 15 | 14-46 | -32 | 5 | L Oct. 14, 2023, 10 a.m. 3 - 2 L Oct. 21, 2023, noon 0 - 3 L Oct. 28, 2023, 1 p.m. 5 - 1 L Nov. 4, 2023, 11 a.m. 0 - 4 L Nov. 11, 2023, 11 a.m. 4 - 0 |
Relegation
Promotion
# | Team | P | W | D | L | Goals | ± | Pts | Form | Next | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sibir-M Novosibirsk | 9 | 7 | 1 | 1 | 14-6 | 8 | 22 | W Oct. 14, 2023, 10 a.m. 3 - 2 W Nov. 4, 2023, 8 a.m. 2 - 0 | ||
2 | Rodina Moskva II | 9 | 7 | 1 | 1 | 14-5 | 9 | 22 | W Oct. 21, 2023, 11 a.m. 2 - 1 W Nov. 4, 2023, 11 a.m. 3 - 1 | ||
3 | FK Chelyabinsk | 9 | 6 | 1 | 2 | 13-8 | 5 | 19 | L Oct. 14, 2023, 10 a.m. 0 - 1 W Oct. 28, 2023, 1 p.m. 1 - 0 W Nov. 4, 2023, 10 a.m. 1 - 0 | ||
4 | FK Forte Taganrog | 9 | 6 | 1 | 2 | 15-9 | 6 | 19 | W Oct. 21, 2023, 11 a.m. 1 - 0 W Oct. 28, 2023, 11 a.m. 4 - 2 W Nov. 11, 2023, 11 a.m. 2 - 0 | ||
5 | Tekstilshchik Ivanovo | 9 | 5 | 3 | 1 | 18-5 | 13 | 18 | L Oct. 14, 2023, 11 a.m. 0 - 1 W Oct. 28, 2023, 3:30 p.m. 2 - 1 W Nov. 11, 2023, 11 a.m. 4 - 0 | ||
6 | Chertanovo Moscow | 9 | 4 | 4 | 1 | 15-5 | 10 | 16 | D Oct. 21, 2023, noon 1 - 1 W Nov. 11, 2023, 11 a.m. 2 - 1 | ||
7 | Metallurg Lipetsk | 9 | 3 | 5 | 1 | 7-6 | 1 | 14 | W Oct. 14, 2023, noon 1 - 0 W Oct. 28, 2023, 12:45 p.m. 1 - 0 D Nov. 11, 2023, 11 a.m. 0 - 0 | ||
8 | FC Avangard Kursk | 9 | 3 | 4 | 2 | 18-10 | 8 | 13 | L Oct. 21, 2023, noon 1 - 2 D Nov. 5, 2023, noon 1 - 1 | ||
9 | Amkar Perm | 9 | 3 | 4 | 2 | 9-5 | 4 | 13 | L Oct. 14, 2023, noon 0 - 1 W Oct. 28, 2023, 1 p.m. 5 - 1 W Nov. 11, 2023, 11 a.m. 1 - 0 | ||
10 | Salyut-Energia Belgorod | 9 | 1 | 1 | 7 | 7-18 | -11 | 4 | L Oct. 21, 2023, noon 0 - 3 L Nov. 4, 2023, 11 a.m. 0 - 4 |
Relegation
Promotion
# | Team | P | W | D | L | Goals | ± | Pts | Form | Next | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sibir-M Novosibirsk | 9 | 3 | 4 | 2 | 8-7 | 1 | 13 | D Oct. 21, 2023, noon 1 - 1 L Oct. 28, 2023, 1 p.m. 1 - 0 D Nov. 11, 2023, 11 a.m. 0 - 0 | ||
2 | Metallurg Lipetsk | 9 | 4 | 1 | 4 | 12-14 | -2 | 13 | W Oct. 21, 2023, noon 1 - 2 W Nov. 4, 2023, 11 a.m. 0 - 4 | ||
3 | FC Avangard Kursk | 9 | 4 | 0 | 5 | 9-9 | 0 | 12 | W Oct. 14, 2023, noon 0 - 1 L Oct. 28, 2023, 3:30 p.m. 2 - 1 L Nov. 11, 2023, 11 a.m. 2 - 1 | ||
4 | Amkar Perm | 9 | 3 | 2 | 4 | 10-12 | -2 | 11 | L Oct. 21, 2023, 11 a.m. 2 - 1 L Nov. 4, 2023, 8 a.m. 2 - 0 | ||
5 | Rodina Moskva II | 9 | 2 | 4 | 3 | 3-8 | -5 | 10 | W Oct. 14, 2023, 10 a.m. 0 - 1 L Oct. 28, 2023, 12:45 p.m. 1 - 0 L Nov. 11, 2023, 11 a.m. 2 - 0 | ||
6 | FK Chelyabinsk | 9 | 1 | 4 | 4 | 6-8 | -2 | 7 | W Oct. 21, 2023, noon 0 - 3 L Nov. 11, 2023, 11 a.m. 1 - 0 | ||
7 | Tekstilshchik Ivanovo | 9 | 1 | 4 | 4 | 7-13 | -6 | 7 | L Oct. 21, 2023, 11 a.m. 1 - 0 L Nov. 4, 2023, 11 a.m. 3 - 1 | ||
8 | Chertanovo Moscow | 9 | 1 | 3 | 5 | 6-13 | -7 | 6 | W Oct. 14, 2023, 11 a.m. 0 - 1 L Oct. 28, 2023, 11 a.m. 4 - 2 L Nov. 4, 2023, 10 a.m. 1 - 0 | ||
9 | FK Forte Taganrog | 9 | 1 | 2 | 6 | 9-18 | -9 | 5 | L Oct. 14, 2023, noon 1 - 0 D Nov. 5, 2023, noon 1 - 1 | ||
10 | Salyut-Energia Belgorod | 9 | 0 | 1 | 8 | 7-28 | -21 | 1 | L Oct. 14, 2023, 10 a.m. 3 - 2 L Oct. 28, 2023, 1 p.m. 5 - 1 L Nov. 11, 2023, 11 a.m. 4 - 0 |
Relegation
Promotion