Rodina Moskva II
3
Finished
-
1
Tekstilshchik Ivanovo
1 | X | 2 | Handicap | Goals | Over | Under | Corners | Over | Under | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Opening odds | 2.07 | 2.63 | 3.90 | -0/0.51.75 | +0/0.52.05 | 1.5 | 1.89 | 1.91 | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pre-match odds | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Russian National Football League 2023/11/04 11:00:00
Overview
FT 3 - 1
Omar Popov
Matvey Romanovich Burlakov
91
Ivan Savitskiy
Chernyshev Daniil
91
Daniel Svintsov
Ilya Petukhov
91
Ilya Petukhov
90
Daniel Svintsov
Ilya Petukhov
90
Matvey Romanovich Burlakov
86
80
Viktor Sergeev
Nikita Simdyankin
Nikita Trapitsyn
74
72
Dmitri Semashkin
Maksim Danilin
71
Chernyshev Daniil
71
70
Aleksandr Likhachev
Chernyshev Daniil
66
66
Nikita Trapitsyn
Denis Tikhonov
65
Nikita Trapitsyn
Denis Tikhonov
64
60
Alexey Skvortsov
60
Valeriy Solomakha
Nikita Goldobin
59
HT 0 - 0
Figure legends:
Goal
Own Goal
Penalty
Penalty Missed
Assists
Yellow card
Red card
Substitution
Chatroom
1
Hide chat
Show chat
Stats
Rodina Moskva II
Tekstilshchik Ivanovo
Ball Possession
6
Total Shots
8
5
Shots off target
3
1
Shots on target
5
0
Blocked shots
0
4
Corner Kicks
5
0
Offsides
0
2
Yellow Cards
1
0
Total Passes
0
0
Key Passes
0
0
Accurate Passes
0
0
Accurate Crosses
0
0
Accurate Long Balls
0
0
Tackles
0
0
Interceptions
0
0
Clearances
0
Match Info
About The Match
Rodina Moskva II vs Tekstilshchik Ivanovo started on 2023/11/04 at 11:00:00 UTC as part of Russian National Football League.
On SportScore.io you can watch and track Rodina Moskva II vs Tekstilshchik Ivanovo's live score, timeline, odds and lineups as well as review competition standings and H2H.
Match details
Event: Russian National Football LeagueName: Rodina Moskva II vs Tekstilshchik Ivanovo
Date: 2023/11/04
Time: 11:00:00 UTC
Rodina Moskva II
Tekstilshchik Ivanovo
Rodina Moskva II UnknownCoach | Tekstilshchik Ivanovo UnknownCoach |
---|---|
52 I. Petukhov D 90' 90' | 9 D. Khusainov F |
14 S. Dmitriev M | 27 D. Gorovykh M |
13 V. Solomakha F 59' | 20 D. Shilov M |
50 I. Kaikov G | 92 A. Skvortsov M 60' |
49 O. Popov F | 88 D. Semashkin M |
92 D. Tikhonov M 65' | 80 I. Klimov D |
79 D. Svintsov M 90' | 39 M. Danilin F |
20 Dmitry·Markitesov M | 95 Aleksandr·Maslov G |
51 N. Trapitsyn M 65' 74' | 91 D. Kalin D |
60 M. Shvagirev G | 94 A. Evseev M |
67 I. Savitskiy D | 4 A. Eliseev M |
28 M. Romanovich Burlakov F 86' | 76 E. Steshin D |
73 E. Truntaev D | 66 A. Samylin M |
38 G. Zakharov D | 16 N. Yavorskiy G |
62 R. Berzegov M | 96 A. Likhachev D 70' |
74 A. Yagodkin D | 11 M. Lyamzin M |
18 D. Tananeev D | 23 O. Kalugin M |
97 N. Goldobin F 59' | 21 N. Simdyankin F 80' |
95 C. Daniil D 66' 71' | 14 V. Sergeev F 80' |
66 E.Larionov D | 1 A. Grigorjev G |
Injuries and suspensions
Rodina Moskva II | Tekstilshchik Ivanovo |
---|
H2H
W X0
X0
L X0
Russian National Football League | HT | FT | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Saturday, Nov. 4, 2023 | Rodina Moskva II | 0 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tekstilshchik Ivanovo | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Saturday, Sept. 9, 2023 | Tekstilshchik Ivanovo | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodina Moskva II | 0 | 1 |
Rodina Moskva II
W X0
X0
L X0
Russian National Football League | HT | FT | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Saturday, June 8, 2024 | Rodina Moskva II | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Chelyabinsk | 1 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Monday, June 3, 2024 | Rodina Moskva II | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Chaika Peschanokopskoe | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Thursday, May 30, 2024 | Rodina Moskva II | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Ufa | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Sunday, May 26, 2024 | FC Murom | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodina Moskva II | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Sunday, May 19, 2024 | Rodina Moskva II | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rotor Volgograd | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Wednesday, May 15, 2024 | Veles | 2 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodina Moskva II | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Saturday, May 11, 2024 | Rodina Moskva II | 3 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Krasnodar 2 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Sunday, May 5, 2024 | FK Ufa | 2 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodina Moskva II | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Sunday, April 28, 2024 | Rodina Moskva II | 2 | 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Metallurg Lipetsk | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Wednesday, April 24, 2024 | Sibir-M Novosibirsk | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodina Moskva II | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Saturday, April 20, 2024 | Chaika Peschanokopskoe | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodina Moskva II | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Sunday, April 14, 2024 | Rodina Moskva II | 3 | 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FC Murom | 0 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Sunday, April 7, 2024 | Rotor Volgograd | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodina Moskva II | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Wednesday, April 3, 2024 | Rodina Moskva II | 2 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Veles | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Saturday, March 30, 2024 | FK Krasnodar 2 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodina Moskva II | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Monday, March 18, 2024 | Metallurg Lipetsk | 0 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodina Moskva II | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Sunday, March 10, 2024 | Rodina Moskva II | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sibir-M Novosibirsk | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Sunday, March 3, 2024 | FK Chelyabinsk | 0 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodina Moskva II | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Saturday, Nov. 11, 2023 | FK Forte Taganrog | 0 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodina Moskva II | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Saturday, Nov. 4, 2023 | Rodina Moskva II | 0 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tekstilshchik Ivanovo | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Saturday, Oct. 28, 2023 | Metallurg Lipetsk | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodina Moskva II | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Saturday, Oct. 21, 2023 | Rodina Moskva II | 0 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Amkar Perm | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Saturday, Oct. 14, 2023 | FK Chelyabinsk | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodina Moskva II | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
International Club Friendly | HT | FT | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Saturday, Feb. 17, 2024 | KAMAZ Naberezhnye Chelny | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodina Moskva II | 1 | 2 |
Tekstilshchik Ivanovo
W X0
X0
L X0
Russian National Football League | HT | FT | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Sunday, June 9, 2024 | Dinamo Bryansk | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tekstilshchik Ivanovo | 0 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Sunday, June 2, 2024 | Tekstilshchik Ivanovo | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Volga Ulyanovsk | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Wednesday, May 29, 2024 | Tekstilshchik Ivanovo | 0 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mashuk-KMV | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Saturday, May 25, 2024 | Spartak Kostroma | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tekstilshchik Ivanovo | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Sunday, May 19, 2024 | Tekstilshchik Ivanovo | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FC Avangard Kursk | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Wednesday, May 15, 2024 | Irtysh 1946 Omsk | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tekstilshchik Ivanovo | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Saturday, May 11, 2024 | Tekstilshchik Ivanovo | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Khimik Dzerzhinsk | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Saturday, May 4, 2024 | Mashuk-KMV | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tekstilshchik Ivanovo | 2 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Sunday, April 28, 2024 | FK Kaluga | 2 | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tekstilshchik Ivanovo | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Wednesday, April 24, 2024 | Tekstilshchik Ivanovo | 0 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Torpedo Miass | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Saturday, April 20, 2024 | Volga Ulyanovsk | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tekstilshchik Ivanovo | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Saturday, April 13, 2024 | Tekstilshchik Ivanovo | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Spartak Kostroma | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sunday, April 7, 2024 | FC Avangard Kursk | 0 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tekstilshchik Ivanovo | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Wednesday, April 3, 2024 | Tekstilshchik Ivanovo | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Irtysh 1946 Omsk | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Saturday, March 30, 2024 | Khimik Dzerzhinsk | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tekstilshchik Ivanovo | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Monday, March 18, 2024 | Tekstilshchik Ivanovo | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FK Kaluga | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Saturday, March 9, 2024 | Torpedo Miass | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tekstilshchik Ivanovo | 2 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Saturday, March 2, 2024 | Tekstilshchik Ivanovo | 0 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dinamo Bryansk | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Saturday, Nov. 11, 2023 | Tekstilshchik Ivanovo | 1 | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Salyut-Energia Belgorod | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
International Club Friendly | HT | FT | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Sunday, Feb. 4, 2024 | Tekstilshchik Ivanovo | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FC Murom | 2 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Tuesday, Jan. 30, 2024 | Tekstilshchik Ivanovo | 0 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Druzhba Maikop | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Wednesday, Jan. 24, 2024 | Sokol | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tekstilshchik Ivanovo | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W | Saturday, Jan. 20, 2024 | Vista Gelendzhik | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tekstilshchik Ivanovo | 1 | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L | Thursday, Jan. 18, 2024 | Sokol | 0 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tekstilshchik Ivanovo | 0 | 0 |
Secondary Silver Group
# | Team | P | W | D | L | Goals | ± | Pts | Form | Next | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sibir-M Novosibirsk | 18 | 10 | 5 | 3 | 22-13 | 9 | 35 | W Oct. 14, 2023, 10 a.m. 3 - 2 D Oct. 21, 2023, noon 1 - 1 L Oct. 28, 2023, 1 p.m. 1 - 0 W Nov. 4, 2023, 8 a.m. 2 - 0 D Nov. 11, 2023, 11 a.m. 0 - 0 | ||
2 | Rodina Moskva II | 18 | 9 | 5 | 4 | 17-13 | 4 | 32 | W Oct. 14, 2023, 10 a.m. 0 - 1 W Oct. 21, 2023, 11 a.m. 2 - 1 L Oct. 28, 2023, 12:45 p.m. 1 - 0 W Nov. 4, 2023, 11 a.m. 3 - 1 L Nov. 11, 2023, 11 a.m. 2 - 0 | ||
3 | Metallurg Lipetsk | 18 | 7 | 6 | 5 | 19-20 | -1 | 27 | W Oct. 14, 2023, noon 1 - 0 W Oct. 21, 2023, noon 1 - 2 W Oct. 28, 2023, 12:45 p.m. 1 - 0 W Nov. 4, 2023, 11 a.m. 0 - 4 D Nov. 11, 2023, 11 a.m. 0 - 0 | ||
4 | FK Chelyabinsk | 18 | 7 | 5 | 6 | 19-16 | 3 | 26 | L Oct. 14, 2023, 10 a.m. 0 - 1 W Oct. 21, 2023, noon 0 - 3 W Oct. 28, 2023, 1 p.m. 1 - 0 W Nov. 4, 2023, 10 a.m. 1 - 0 L Nov. 11, 2023, 11 a.m. 1 - 0 | ||
5 | Tekstilshchik Ivanovo | 18 | 6 | 7 | 5 | 25-18 | 7 | 25 | L Oct. 14, 2023, 11 a.m. 0 - 1 L Oct. 21, 2023, 11 a.m. 1 - 0 W Oct. 28, 2023, 3:30 p.m. 2 - 1 L Nov. 4, 2023, 11 a.m. 3 - 1 W Nov. 11, 2023, 11 a.m. 4 - 0 | ||
6 | FC Avangard Kursk | 18 | 7 | 4 | 7 | 27-19 | 8 | 25 | W Oct. 14, 2023, noon 0 - 1 L Oct. 21, 2023, noon 1 - 2 L Oct. 28, 2023, 3:30 p.m. 2 - 1 D Nov. 5, 2023, noon 1 - 1 L Nov. 11, 2023, 11 a.m. 2 - 1 | ||
7 | FK Forte Taganrog | 18 | 7 | 3 | 8 | 24-27 | -3 | 24 | L Oct. 14, 2023, noon 1 - 0 W Oct. 21, 2023, 11 a.m. 1 - 0 W Oct. 28, 2023, 11 a.m. 4 - 2 D Nov. 5, 2023, noon 1 - 1 W Nov. 11, 2023, 11 a.m. 2 - 0 | ||
8 | Amkar Perm | 18 | 6 | 6 | 6 | 19-17 | 2 | 24 | L Oct. 14, 2023, noon 0 - 1 L Oct. 21, 2023, 11 a.m. 2 - 1 W Oct. 28, 2023, 1 p.m. 5 - 1 L Nov. 4, 2023, 8 a.m. 2 - 0 W Nov. 11, 2023, 11 a.m. 1 - 0 | ||
9 | Chertanovo Moscow | 18 | 5 | 7 | 6 | 21-18 | 3 | 22 | W Oct. 14, 2023, 11 a.m. 0 - 1 D Oct. 21, 2023, noon 1 - 1 L Oct. 28, 2023, 11 a.m. 4 - 2 L Nov. 4, 2023, 10 a.m. 1 - 0 W Nov. 11, 2023, 11 a.m. 2 - 1 | ||
10 | Salyut-Energia Belgorod | 18 | 1 | 2 | 15 | 14-46 | -32 | 5 | L Oct. 14, 2023, 10 a.m. 3 - 2 L Oct. 21, 2023, noon 0 - 3 L Oct. 28, 2023, 1 p.m. 5 - 1 L Nov. 4, 2023, 11 a.m. 0 - 4 L Nov. 11, 2023, 11 a.m. 4 - 0 |
Relegation
Promotion
# | Team | P | W | D | L | Goals | ± | Pts | Form | Next | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sibir-M Novosibirsk | 9 | 7 | 1 | 1 | 14-6 | 8 | 22 | W Oct. 14, 2023, 10 a.m. 3 - 2 W Nov. 4, 2023, 8 a.m. 2 - 0 | ||
2 | Rodina Moskva II | 9 | 7 | 1 | 1 | 14-5 | 9 | 22 | W Oct. 21, 2023, 11 a.m. 2 - 1 W Nov. 4, 2023, 11 a.m. 3 - 1 | ||
3 | FK Chelyabinsk | 9 | 6 | 1 | 2 | 13-8 | 5 | 19 | L Oct. 14, 2023, 10 a.m. 0 - 1 W Oct. 28, 2023, 1 p.m. 1 - 0 W Nov. 4, 2023, 10 a.m. 1 - 0 | ||
4 | FK Forte Taganrog | 9 | 6 | 1 | 2 | 15-9 | 6 | 19 | W Oct. 21, 2023, 11 a.m. 1 - 0 W Oct. 28, 2023, 11 a.m. 4 - 2 W Nov. 11, 2023, 11 a.m. 2 - 0 | ||
5 | Tekstilshchik Ivanovo | 9 | 5 | 3 | 1 | 18-5 | 13 | 18 | L Oct. 14, 2023, 11 a.m. 0 - 1 W Oct. 28, 2023, 3:30 p.m. 2 - 1 W Nov. 11, 2023, 11 a.m. 4 - 0 | ||
6 | Chertanovo Moscow | 9 | 4 | 4 | 1 | 15-5 | 10 | 16 | D Oct. 21, 2023, noon 1 - 1 W Nov. 11, 2023, 11 a.m. 2 - 1 | ||
7 | Metallurg Lipetsk | 9 | 3 | 5 | 1 | 7-6 | 1 | 14 | W Oct. 14, 2023, noon 1 - 0 W Oct. 28, 2023, 12:45 p.m. 1 - 0 D Nov. 11, 2023, 11 a.m. 0 - 0 | ||
8 | FC Avangard Kursk | 9 | 3 | 4 | 2 | 18-10 | 8 | 13 | L Oct. 21, 2023, noon 1 - 2 D Nov. 5, 2023, noon 1 - 1 | ||
9 | Amkar Perm | 9 | 3 | 4 | 2 | 9-5 | 4 | 13 | L Oct. 14, 2023, noon 0 - 1 W Oct. 28, 2023, 1 p.m. 5 - 1 W Nov. 11, 2023, 11 a.m. 1 - 0 | ||
10 | Salyut-Energia Belgorod | 9 | 1 | 1 | 7 | 7-18 | -11 | 4 | L Oct. 21, 2023, noon 0 - 3 L Nov. 4, 2023, 11 a.m. 0 - 4 |
Relegation
Promotion
# | Team | P | W | D | L | Goals | ± | Pts | Form | Next | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sibir-M Novosibirsk | 9 | 3 | 4 | 2 | 8-7 | 1 | 13 | D Oct. 21, 2023, noon 1 - 1 L Oct. 28, 2023, 1 p.m. 1 - 0 D Nov. 11, 2023, 11 a.m. 0 - 0 | ||
2 | Metallurg Lipetsk | 9 | 4 | 1 | 4 | 12-14 | -2 | 13 | W Oct. 21, 2023, noon 1 - 2 W Nov. 4, 2023, 11 a.m. 0 - 4 | ||
3 | FC Avangard Kursk | 9 | 4 | 0 | 5 | 9-9 | 0 | 12 | W Oct. 14, 2023, noon 0 - 1 L Oct. 28, 2023, 3:30 p.m. 2 - 1 L Nov. 11, 2023, 11 a.m. 2 - 1 | ||
4 | Amkar Perm | 9 | 3 | 2 | 4 | 10-12 | -2 | 11 | L Oct. 21, 2023, 11 a.m. 2 - 1 L Nov. 4, 2023, 8 a.m. 2 - 0 | ||
5 | Rodina Moskva II | 9 | 2 | 4 | 3 | 3-8 | -5 | 10 | W Oct. 14, 2023, 10 a.m. 0 - 1 L Oct. 28, 2023, 12:45 p.m. 1 - 0 L Nov. 11, 2023, 11 a.m. 2 - 0 | ||
6 | FK Chelyabinsk | 9 | 1 | 4 | 4 | 6-8 | -2 | 7 | W Oct. 21, 2023, noon 0 - 3 L Nov. 11, 2023, 11 a.m. 1 - 0 | ||
7 | Tekstilshchik Ivanovo | 9 | 1 | 4 | 4 | 7-13 | -6 | 7 | L Oct. 21, 2023, 11 a.m. 1 - 0 L Nov. 4, 2023, 11 a.m. 3 - 1 | ||
8 | Chertanovo Moscow | 9 | 1 | 3 | 5 | 6-13 | -7 | 6 | W Oct. 14, 2023, 11 a.m. 0 - 1 L Oct. 28, 2023, 11 a.m. 4 - 2 L Nov. 4, 2023, 10 a.m. 1 - 0 | ||
9 | FK Forte Taganrog | 9 | 1 | 2 | 6 | 9-18 | -9 | 5 | L Oct. 14, 2023, noon 1 - 0 D Nov. 5, 2023, noon 1 - 1 | ||
10 | Salyut-Energia Belgorod | 9 | 0 | 1 | 8 | 7-28 | -21 | 1 | L Oct. 14, 2023, 10 a.m. 3 - 2 L Oct. 28, 2023, 1 p.m. 5 - 1 L Nov. 11, 2023, 11 a.m. 4 - 0 |
Relegation
Promotion